• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Reprezentacja Artystów Polskich z wizytą u Burmistrza Sanoka

Dodano: 23-03-2015

Artyści, którzy przyjechali by wziąć udział w charytatywnym meczu hokejowym 21 marca 2015 roku w Arenie Sanok odwiedzili burmistrza. Przedstawiciele Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich w sobotnie przedpołudnie spacerowali po Sanoku. Niektórzy z nich w Sanoku Gościli po raz pierwszy, inni wspominali spędzone tu chwile. Przebywając w centrum miasta odwiedzili także sanocki magistrat.

Podczas spotkania z burmistrzem Tadeuszem Pióro zawodnicy HRAP dzielili się swoimi spostrzeżeniami oraz nie kryli, że są zachwyceni pięknem naszego miasta. Burmistrz opowiadał o historii miasta i jego największych walorach. Artyści czuli się zaproszeni i obiecywali, że będą tu często powracać.

IMG_3141

Na zdjęciu od lewej:

Tomasz Lebuda – zespół Cree, Andrzej Tomanek – kabaret OTTO, Tomasz Olbratowski – RMF FM, generał Roman Polko, burmistrz Tadeusz Pióro, Jacek Łaszczok – zespół Stachursky, Wiesław Tupaczewski – kabater OTTO