ŚRODA: Ceremonia otwarcia młodzieżowej olimpiady w Sanoku
Dodano: 06-02-2018Już w najbliższą środę, 7 lutego br. w „Arenie Sanok” uroczysta ceremonia otwarcia oficjalnie zainauguruje XXIV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Zimowych. Zapraszamy serdecznie na godzinę 17.00. Dla uczestników przygotowana została dodatkowa atrakcja.
Podczas tego wydarzenia, w „Arenie Sanok” będą rozdawane darmowe wejściówki na ślizgawkę. Odbędzie się ona tuż po zakończeniu ceremonii.
Od 1 lutego na Podkarpaciu trwa XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych. Sanok jest jednym z miast, w którym odbywają się konkurencje. Do Sanoka zaproszono łyżwiarzy oraz hokeistów. Rywalizować będą oni na obiektach Toru Lodowego „Błonie” oraz „Areny Sanok”. Olimpiada potrwa do 8 marca.
W Sanoku odbywają się następujące dyscypliny:
Łyżwiarstwo szybkie (tor długi)
1-4 lutego 2018 r., Tor Lodowy „Błonie”
Łyżwiarstwo szybkie (short-track)
6-9 lutego 2018 r., „Arena Sanok”
Łyżwiarstwo figurowe
20-23 lutego 2018 r. „Arena Sanok”
Hokej na lodzie
27.02 – 04.03.2018 r. „Arena Sanok”
Szczegółowe harmonogramy dostępne są na stronie oom2018.podkarpackisport.pl
Urząd Miasta Sanoka
![]() |
![]() |










