Basen w Sanoku już niebawem !
Dodano: 06-07-2018Nieuchronnie inwestycje, które prowadzi Urząd Miasta Sanoka dobiegają końca. Wkrótce zostaną otwarte nowe i odnowione obiekty sportowe oraz rekreacyjne. Jesienią udostępniony zostanie rozbudowany i unowocześniony stadion „Wierchy”, a sanoczan zaprosimy do korzystania z najnowocześniejszych basenów w Województwie Podkarpackim, które zastąpią stare obiekty na Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Czas zatem przypomnieć początki tych inicjatyw. Pokazać, że zanim ruszyły prace, trzeba było pisać i składać wnioski. Walczyć o ich wsparcie w każdej instytucji, która mogła je wesprzeć.
A wszystko zaczęło się od tych dokumentów:
BASENY:
STADION „WIERCHY”:












