Spotkanie mieszkańców dzielnicy Błonie z Burmistrzem i Posłem na Sejm RP
Dodano: 25-07-2018W czwartek, 26 lipca 2018 r. o godzinie 17.00 w Osiedlowym Domu Kultury „Gagatek” przy ul. Kochanowskiego 25 odbędzie się Otwarte Spotkanie Mieszkańców Dzielnicy Błonie z Burmistrzem Miasta Sanoka Tadeuszem Pióro oraz Posłem na Sejm RP Piotrem Uruskim.
Wkrótce odbędą się kolejne spotkania z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Miały one już miejsce w trzech dzielnicach miasta: Dąbrówka, Wójtostwo i Posada. Kolejne zaplanowano w Śródmieściu. Tam spotkanie odbędzie się we wtorek, 31 lipca br. w Klubie Górnika przy ul. Grzegorza.









