Powitaliśmy Nowy Rok
Dodano: 03-01-2019Powitaliśmy Nowy, 2019 rok. Na sanockim Rynku odbył się Sylwester w rytmach Reggae. Wystąpili znani muzycy polskiej sceny muzycznej: Mesajah oraz Ras Luta. Impreza rozpoczęła się o godzinie 22.00 zabawą prowadzoną przez DJ-a. Tradycyjnie, przed północą życzenia mieszkańcom złożył Burmistrz Miasta Sanoka. Wraz z nadejściem Nowego Roku na niebie rozbłysły fajerwerki. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia. Niebawem materiał wideo.
Pokaz sztucznych ogni:
Sylwester:
Fotorelacja:








