• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Sanoku (ZDJĘCIA, WIDEO)

Dodano: 14-01-2019

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Sanoku. Finał zorganizowany 13 stycznia br na sanockim Rynku poprzedził wiele imprez towarzyszących. Podczas niedzielnego finału odbywały się koncerty, zabawy i licytacje. Bieszczadzki sztab WOŚP, dzięki ofiarności mieszkańców Sanoka zebrał prawie 58 tys. zł. Kwota z pewnością wzrośnie, gdyż trwają jeszcze internetowe licytacje. Poniżej fotorelacja i materiał wideo ze „Światełka do nieba”: