Uroczyste zakończenie pracy zawodowej
Dodano: 01-04-201530 marca 2015 roku Burmistrz Miasta zaprosił na spotkanie Panie, które w ostatnich miesiącach przeszły na emeryturę. Burmistrzowie, skarbnik i sekretarz miasta dziękowali Paniom za wieloletnią pracę dla Sanoka w Urzędzie Miasta.
W Urzędzie Miasta gościły cztery osoby: Pani Maria Tutak, która przepracowała w Urzędzie MIasta 18 lat, Pani Lucyna Drwięga i Anna Łakus po 21 lat, a Pani Małgorzata Miśków 37 lat.
Dziękując za lata pracy, byłe pracownice usłyszały życzenia należytego, spokojnego wypoczynku i zdrowia. Panie usłyszały także życzenia wytrwania w twórczej energii, gdyż bez wątpienia przejście na emeryturę nie zmniejszy ich aktywności.









