Życzenia Wielkanocne Burmistrza Sanoka oraz Przewodniczącego Rady Miasta
Dodano: 18-04-2019Zdrowych, radosnych Świąt, pełnych nadziei i wiary, spędzonych z Rodziną i Bliskimi przy tradycyjnym wielkanocnym stole życzą Sanoczanom
Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski
Przewodniczący Rady Miasta Sanoka Andrzej Romaniak









