Maseczki dla sanoczan
Dodano: 21-04-2020Przez ostatnich kilka dni trwała dystrybucja maseczek wśród mieszkańców Sanoka. Sanoczanie otrzymali kilka tysięcy maseczek. W akcję „Maseczki dla sanoczan” zaangażowały się instytucje, stowarzyszenia, osoby prywatne, wolontariusze, firmy i służby.
Realizacja akcji była możliwa dzięki współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy podjęli działania mające na celu produkcję maseczek dla mieszkańców. W ubiegłym tygodniu pierwsza partia została rozdysponowana wśród stowarzyszeń i seniorów przed punktami handlowymi zlokalizowanymi na terenie miasta w godzinach między 10.00 a 12.00. W tym tygodniu maseczki zostały przekazane zarządcom spółdzielni mieszkaniowych: Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Sanockiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Mieszkaniowej, spółdzielniom: Autosan, Przyszłość, Nasz Dom, Śródmieście i Naftowiec. Przedstawiciele spółdzielni dostarczą maseczki seniorom, rodzinom wielodzietnym oraz osobom potrzebującym. Samorząd na obecną chwilę nie jest w stanie zabezpieczyć wszystkich potrzeb mieszkańców, gdyż wyczerpały się zapasy i możliwości zaopatrzenia w maseczki większej liczby osób. O dalszych planach związanych z zakupem, szyciem i dystrybuowaniem maseczek, będziemy informować na bieżąco.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.



















