Formacja Chatelet – otwarcie Dni Miasta Sanoka
Dodano: 26-06-2015Spektaklem „Gołoleć” w wykonaniu Formacji Chatelet rozpoczęły się tegoroczne Dni Miasta Sanoka i Noce Galicyjskie. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie występem jednej z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce w SDK odbyły się dwa spektakle. Burmistrz Tadeusz Pióro otwierający przed spektaklem Dni Miasta Sanoka dziękował Staroście Sanockiemu za współpracę, która zaowocowała nie tylko współfinansowaniem drugiego występu, ale przede wszystkim współorganizacją Dni Miasta Sanoka i Nocy Galicyjskich. Kalendarz imprez został stworzony wspólnie tak, by mieszkańcy Ziemi Sanockiej mogli uczestniczyć w jak największej ilości imprez odbywających się w tym czasie. Do skorzystania z przygotowanych atrakcji zachęcał także w imieniu Starosty Burmistrz.













