• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Dni Miasta Sanoka – Margaret po raz drugi!

Dodano: 26-06-2015

W pierwszym dniu Dni Miasta Sanoka w imprezowy nastrój wprowadziła Margaret. Wspaniała atmosfera panowała na Sanockim Rynku w czasie koncertu. Mimo, iż artystka występowała w Sanoku w niedługim czasie po raz drugi publiczność zebrała się bardzo licznie. Sanoczan powitał Zastępca Burmistrza Piotr Uruski. Dziękując za liczne przybycie i życząc wspaniałej zabawy zaprosił wszystkich do udziału w kolejnych imprezach Dni Miasta Sanoka i Nocy Galicyjskich.

DSC01563

DSC01560 DSC01561 DSC01563 DSC01570

DSC01584

DSC01569