• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

W hołdzie dla biało-czerwonej

Dodano: 28-04-2022
Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Flagi 29 kwietnia o godz. 10.00 na sanockim Rynku wraz z najmłodszymi sanoczanami. Przedszkolaki z miejskich placówek oświatowych przygotowali na tę okoliczność program artystyczny.

Święto Flagi przypada 2 maja, w najbliższy poniedziałek, zaś szkoły i przedszkola tradycyjnie organizują apele patriotyczne ostatniego dnia przed majową przerwą. Po odwołaniu stanu pandemii, jest okazja do wspólnego świętowania. Zachęcamy do włączenia się w obchody wraz z przedszkolakami i pamiętajmy, by wywiesić flagi narodowe z należytym szacunkiem podczas weekendu majowego. Jeżeli warunki atmosferyczne będą niesprzyjające, jutrzejsze świętowanie odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.