Unihokeiści z wizytą u Burmistrza
Dodano: 19-05-2016We wtorek, 17 maja unihokeiści esanok.pl na zaproszenie Burmistrza Sanoka Tadeusza Pióro gościli w sanockim magistacie. Spotkanie z włodarzem miasta było doskonałą okazją do posumowania osiągnięć minionego sezonu, w którym sanoczanie wywalczyli awans do 1. ligi.
Burmistrz podziękował drużynie za godne reprezentowanie Sanoka. Wręczył także pamiątkowy grawerton, życząc sukcesów na zapleczu Ekstraligi Mężczyzn. Swoją wdzięczność okazali również zawodnicy, którzy podziękowali gospodarzowi miasta za pomoc, zaangażowanie oraz wsparcie finansowe.
Zwycięzcy Sanockiej II Ligi Unihokeja, w turnieju finałowym, który odbył się 7 maja w Rakoniewicach nie mieli sobie równych. Pokonali tam najpierw UKS Junior Kębłowo 9:3 a następnie Floorball Team Rumia 4:2.
W składzie drużyny Esanok.pl występują: Kamil Kocur (BR), Maciej Kaczorowski, Michał Leś (Kapitan), Łukasz Rajtar, Krzysztof Kocur, Michał Nazarkiewicz, Piotr Sokołowski, Tomasz Sokołowski, Jakub Sujkowski, Damian Hański







