3. Śniadanie Wielkanocne
Dodano: 11-04-2017Burmistrz Miasta i Caritas Archidiecezji Przemyskiej organizują wraz z Towarzystwem Pomocy św. Brata Alberta III Śniadanie Wielkanocne dla Mieszkańców Sanoka. Odbędzie się ono w Wielką Sobotę, 15 kwietnia, o godz. 12.30, na sanockim Rynku. Uroczystość rozpocznie się poświęceniem pokarmów przez J. E. Księdza Biskupa Stanisława Jamrozka. Uczestnicy śniadania otrzymają ciepły posiłek. Dla najbardziej potrzebujących będą również przygotowane paczki żywnościowe.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do przynoszenia koszyków wielkanocnych i poświęcenie ich przez Księdza Biskupa. Wspólne spotkanie na sanockim Rynku, będzie zwieńczeniem czasu oczekiwania przez mieszkańców Sanoka na Zmartwychwstanie Pana w scenerii pięknej sanockiej starówki.
Serdecznie zapraszamy!
III Śniadanie Wielkanocne
15 kwietnia 2017 r., godz. 12.30
Rynek w Sanoku
Urząd Miasta Sanoka









