Wyjątkowa kolekcja Beksińskiego w nowym albumie
Dodano: 14-09-2017Sala Gobelinowa Muzeum Historycznego w Sanoku była miejscem promocji nowego albumu „Beksiński 4”. 13 września zebranym przedstawiono czwarty album prezentujący wyjątkową kolekcję prac Zdzisława Beksińskiego. W wydarzeniu tym udział wzięli m. in.: burmistrz Tadeusz Pióro, dyrektor Muzeum Historycznego i jednocześnie autor Wiesław Banach, dyrektor Wydawnictwa BOSZ Bogdan Szymanik. „Beksiński 4” zawiera mniej znane i rzadko publikowane reprodukcje dzieł z zakresu malarstwa i rysunku, pochodzące z archiwum Muzeum Historycznego w Sanoku oraz zbiorów prywatnych.
Urząd Miasta Sanoka / informacje wydawnictwa









