Dzień Edukacji Narodowej
Dodano: 18-10-201713 października tradycyjnie już w Sali Gobelinowej sanockiego zamku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyły władze miasta, dyrektorzy szkół podstawowych, przedszkoli i żłobków, emerytowani dyrektorzy sanockich placówek oświatowych, przedstawiciele związków zawodowych oraz zaproszeni goście.
Uroczystość rozpoczął Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, który w słowach skierowanych do nauczycieli życzył wiele wytrwałości, cierpliwości, zdrowia i sukcesów w pracy.
Zgodnie z tradycją z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta Sanoka wyróżnił zasłużonych nauczycieli Nagrodami Burmistrza. Nagrody te przyznawane są za szczególne osiągnięcia i znaczące sukcesy w pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej z dziećmi i młodzieżą. Wyróżnieni zostali Pani Elżbieta Ziajka, Pani Małgorzata Pietrzycka, Pani Lidia Mackiewicz-Adamska, Pani Maria Harajda, Pan Marek Wojtowicz, Pani Barbara Winnicka-Łuszcz, Pani Elżbieta Kułak, Pani Agata Dąbrowska, Pani Joanna Wielgosz, Pani Ewelina Wójcik, Pan Marek Mazepa, Pan Bartłomiej Mandzelowski, Pani Zdzisława Jaworska, Pani Barbara Kosztołowicz, Pani Iwona Barszczewska-Menio, Pan Maciej Kaczmarski, Pan Adam Wal oraz Pani Marzena Małek.
Jednocześnie Burmistrz Miasta podzielił środki finansowe dla poszczególnych szkół, przedszkoli i żłobków. Dyrektorzy tych placówek przydzielili nagrody dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.
Uroczystość na sanockim zamku uświetnił występ solistów zespołu „Souliki” pod dyrekcją p. dr Moniki Brewczak.
Więcej zdjęć na profilu facebook Urzędu Miasta Sanoka
Urząd Miasta Sanoka










