Za nami „XII Bieg Sokoli”
Dodano: 07-11-2017Jedną z imprez towarzyszącym sanockim obchodom Święta Niepodległości jest „Bieg Sokoli”. Organizowany od 12 lat przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” gromadzi sporą liczbę uczestników. Nie inaczej było w tegorocznej edycji. Na linii startu stanęło niemal 150 biegaczy. Przyświecała im nie tylko sportowa walka o miejsce na podium, ale również chęć uczczenia pamięci tych, którzy walczyli o niepodległą Polskę.
„XII Niepodległościowy Bieg Sokoli” odbył się w ubiegłą sobotę (04.11). Uczestników powitał Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro wraz z Prezesem „TG Sokół” Bronisławem Kielarem. Rozpoczynając rywalizację włodarz miasta życzył wszystkim sukcesu i satysfakcji ze sportowych zmagań.
Więcej zdjęć na profilu facebook Urzędu Miasta Sanoka
Więcej zdjęć na profilu facebook Urzędu Miasta Sanoka
foto: Tomasz Sowa oraz UM Sanok
Urząd Miasta Sanoka








