Burmistrz odznaczony przez weteranów i rezerwistów Wojska Polskiego.
Dodano: 05-02-2018Kapituła Odznaczeń Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego im. Synów Ziemi Sanockiej odznaczyła Burmistrza Sanoka Tadeusza Pióro brązowym medalem za zasługi dla Podkarpackiego Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego. Jego wręczenia dokonał Prezes Podkarpackiego Oddziału Krzysztof Juszczyk, któremu asystowali: Bolesław Wolanin, Członek Zarządu Głównego ZWiRWP oraz Adam Sieczkowski, Wiceprezes POW ZWIRWP. Kapituła nadaje odznaczenia osobom angażującym się i wspierającym działalności statutowe POW ZWiRWP. Uroczystość miała miejsce 31 stycznia br. w Urzędzie Miasta Sanoka.
Urząd Miasta Sanoka









