Dni Miasta Sanoka – Margaret po raz drugi!
Dodano: 26-06-2015W pierwszym dniu Dni Miasta Sanoka w imprezowy nastrój wprowadziła Margaret. Wspaniała atmosfera panowała na Sanockim Rynku w czasie koncertu. Mimo, iż artystka występowała w Sanoku w niedługim czasie po raz drugi publiczność zebrała się bardzo licznie. Sanoczan powitał Zastępca Burmistrza Piotr Uruski. Dziękując za liczne przybycie i życząc wspaniałej zabawy zaprosił wszystkich do udziału w kolejnych imprezach Dni Miasta Sanoka i Nocy Galicyjskich.














