Urząd Miasta Sanoka informuje, że w dniu 13 grudnia 2018 r. (czwartek) w godzinach 14.30 – 16.30 dyżur będzie pełnił Zastępca Burmistrza ds. Gospodarki Komunalnej i Architektury Paweł Hydzik. Terminy kolejnych dyżurów zostaną wkrótce podane do wiadomości. [Przeczytaj więcej …]
Podajemy do wiadomości Obwieszczenie w którym Starosta Sanocki zawiadamia, że na wniosek Burmistrza Miasta Sanoka z dnia 3.12.2018 r. zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej [Przeczytaj więcej …]
27 listopada burmistrz Tomasz Matuszewski oraz wiceburmistrz Paweł Hydzik wraz z pracownikami Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta dokonali przeglądu najważniejszych miejskich inwestycji. Podczas objazdu „na pierwszy ogień” trafił Dworzec Multimodalny. [Przeczytaj więcej …]
29 listopada 2018 r. o godzinie 9.00 odbędzie się II Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji. Miejscy Radni będą obradować w Sali Herbowej (Pokój nr 64) Urzędu Miasta Sanoka. Poniżej przedstawiamy porządek [Przeczytaj więcej …]
„Chcę być burmistrzem wszystkich mieszkańców, dobrym gospodarzem, który przychylnie będzie patrzył na sprawy Sanoczan” [Przeczytaj więcej …]
Informujemy, że od dnia 25 października 2018 r. na czas budowy wiaduktu na ul. Stróżowskiej wprowadzana zostaje czasowa organizacja ruchu. [Przeczytaj więcej …]
Szanowni Mieszańcy! W imieniu Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony [Przeczytaj więcej …]
Koniec problemów Muzeum Historycznego w Sanoku. Urząd Marszałkowski będzie współprowadził i współfinansował placówkę muzealną. Stosowne porozumienie ze Starostwem Powiatowym [Przeczytaj więcej …]
17 października br. w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbyło się uroczyste spotkanie inaugurujące realizację zadań projektu „Poprawa bezpieczeństwa [Przeczytaj więcej …]
Od wbicia pierwszej łopaty do otwarcia Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku minęło zaledwie półtora roku. Dziś sanoczanie, sportowcy, goście, [Przeczytaj więcej …]
11 października 2018 r. w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim, odbyła się gala podsumowująca XI edycję rankingu aktywności gospodarczej „Złota Setka Gmin [Przeczytaj więcej …]
Zapraszamy na spotkanie z Ministrem Inwestycji i Rozwoju Panem Jerzym Kwiecińskim. Spotkanie odbędzie się [Przeczytaj więcej …]
W poniedziałek, 15 października br. o godzinie 16.00 planowane jest uruchomienie objazdu w ciągu ulicy Okulickiego na czas budowy wiaduktu nad tą ulicą. [Przeczytaj więcej …]
W ubiegłą sobotę, 29 września 2018 r. w Arłamowie odbyła się konferencja pod hasłem „Rozmowy o gospodarce”. Konferencja, która połączona jest [Przeczytaj więcej …]