Komenda Hufca ZHP Ziemi Sanockiej oraz Burmistrz Miasta Sanoka zapraszają na: „Obchody setnej rocznicy urodzin ks. prałata hm. Zdzisława [Przeczytaj więcej …]
W niedzielę, 19 sierpnia br. na dziedzińcu sanockiego zamku wspólnie z zespołem „Soul” i „Souliki” śpiewano pieśni patriotyczne. Zespoły pod kierownictwem dr Moniki Brewczak zaprezentowały pieśni [Przeczytaj więcej …]
Lokalni przedsiębiorcy działający przy ul. 3 Maja zapraszają na „Wieczory na deptaku”. W piątek, 17 sierpnia br. od godziny 18.00 czynne będą sklepy funkcjonujące [Przeczytaj więcej …]
Dowódca Garnizonu Przemyśl ppłk Marcin Dusza, Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, Związek Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego Podkarpacki Oddział Wojewódzki w Sanoku [Przeczytaj więcej …]
Tegoroczny Jarmark Ikon trwał dwa dni. W dniach 11-12 sierpnia br. do Sanoka przyjechali artyści ludowi i rzemieślniczy z Polski i z zagranicy. Deptak i ulice [Przeczytaj więcej …]
Tegoroczny Jarmark Ikon potrwa dwa dni. W dniach 11-12 sierpnia br. do Sanoka przyjadą artyści ludowi i rzemieślniczy z Polski i z zagranicy. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę Rynek, deptak i ulice [Przeczytaj więcej …]
Pierwszego dnia „Weekendu Teatralnego” na Rynku w Sanoku, przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentował się Teatr Akt. Artyści z Warszawy [Przeczytaj więcej …]
Sylwia Grzeszczak, Natalia Kukulska i KaeN – oni wystąpią podczas imprezy na zakończenie wakacji w Sanoku. Po sukcesie Dni Sanoka czas na kolejne wydarzenia [Przeczytaj więcej …]
Drugiego dnia „Weekendu Teatralnego” wystąpił „Teatr Poławiacze Pereł” z Lublina. Przedstawił on improwizowane, komediowe sceny, które wprawiły publiczność w dobry nastrój pomimo deszczowej aury [Przeczytaj więcej …]
Zachętą dla turystów wypoczywających na Jeziorze Solińskim do odwiedzenia Sanoka jest wyjątkowy jacht. Na jego żaglach dostrzec można jedno z dzieł mistrza Zdzisława Beksińskiego a także logo i herb Sanoka [Przeczytaj więcej …]
Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro zaprasza na „Weekend Teatralny”, który odbędzie się w dniach 4-5 sierpnia br. Na sanockim Rynku zaprezentują się: [Przeczytaj więcej …]
„Gwiazdy”, „La La Land”, „Nietykalni”, „Serce serduszko”, „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” – te filmy zostaną wyświetlone w tegorocznej edycji [Przeczytaj więcej …]
Lokalni przedsiębiorcy działający przy ul. 3 Maja zapraszają na „Wieczory na deptaku”. W piątek, 3 sierpnia br. od godziny 18.00 czynne będą sklepy funkcjonujące przy deptaku [Przeczytaj więcej …]
Także sanoczanie oddali hołd i uczcili pamięć bohaterskich żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego oraz mieszkańców stolicy, poległych i zamordowanych [Przeczytaj więcej …]