Kino na dziedzińcu sanockiego zamku
Dodano: 03-08-2017W piątek (4.08.2017) na dziedzińcu sanockiego zamku odbędzie się kolejna projekcja filmu w ramach „Sanockich Piątków Filmowych”. Organizatorzy tym razem zapraszają do obejrzenia filmu „Miasto 44”. Początek o godzinie 20:30. Zapraszamy – wstęp wolny.
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych projekcja zostanie przeniesiona do Sali Gobelinowej sanockiego zamku. Poniżej prezentujemy ramowy program „Sanockich Piątków Filmowych”.
04.08.2017 r. – „Miasto 44” (film wojenny, Polska)
11.08.2017 r. – „Piknik z niedźwiedziami” (dramat / komedia / film przygodowy, USA)
18.08.2017 r. – „Jak zostać kotem” (film komediowy, USA / Chiny / Francja)
25.08.2017 r. – „80 Milionów” (film komediowy / sensacyjny, Polska)
Organizatorem „Sanockich Piątków Filmowych” jest Urząd Miasta Sanoka przy współudziale Powiatu Sanockiego, Instytutu Pamięci Narodowej, Muzeum Historycznego w Sanoku, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Biura Wystaw Artystycznych w Sanoku. Patronat medialny objęli: esanok.pl, isanok.pl, Tygodnik Sanocki, Korso Gazeta Sanocka, echo-media.pl, sanokonline.pl
Pozostałe wydarzenia organizowane przez Urząd Miasta Sanoka można śledzić pod linkiem www.sanok.pl bądź na fanpage’u facebook Urzędu Miasta Sanoka.









