Łowili na „Sosenkach”
Dodano: 23-05-2017W minioną niedzielę 21 maja na stawach „Sosenki” należących do Koła PZW Sanok Nr 3 w Sanoku, odbyły się jubileuszowe dwudzieste „Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”. W zawodach wystartowało osiem trzyosobowych drużyn z zaproszonych kół wędkarskich, zakładów pracy i instytucji. Kapryśna pogoda sprawiła, że ryby brały słabo. Głównie „drobnica” – płocie, wzdręgi, jazie i krąpie .
Najlepsza okazała się drużyna KOŁA PZW „Stomil” Nr 2 w Sanoku w składzie:
- Edward Król
- Konrad Chanas
- Piotr Wołoszyn
Drugie miejsce zajęła drużyna Społecznej Straży Rybackiej w składzie:
- Sylwester Michalak
- Jak Kocyłowski
- Piotr Hanejko
Najniższe stopnie podium przypadło drużynie Koła PZW Nr 1 w Zagórzu w składzie:
- Tomasz Batruch
- Paweł Mołczan
- Łukasz Sokół
Pamiątkowe puchary oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Sanoka, wręczył Burmistrz Tadeusz Pióro, który na ręce prezesa Koła Marcina Górnika przekazał także pamiątkowy grawerton z okazji jubileuszowych dwudziestych już zawodów wędkarskich.
W słowach skierowanych do wędkarzy podziękował im za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz działalności Koła, ochrony wód, środowiska naturalnego oraz popularyzację i rozwijanie wędkarstwa wśród mieszkańców Sanoka.
Urząd Miasta Sanoka










