• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Łowili na „Sosenkach”

Dodano: 23-05-2017

W minioną niedzielę 21 maja na stawach „Sosenki” należących do Koła PZW Sanok Nr 3 w Sanoku, odbyły się jubileuszowe dwudzieste „Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”. W zawodach wystartowało osiem trzyosobowych drużyn z zaproszonych  kół wędkarskich, zakładów pracy i instytucji. Kapryśna pogoda sprawiła, że ryby brały słabo. Głównie „drobnica” – płocie, wzdręgi, jazie i krąpie .

Najlepsza okazała się drużyna KOŁA PZW „Stomil” Nr 2 w Sanoku w składzie:

  1. Edward Król
  2. Konrad Chanas
  3. Piotr Wołoszyn

Drugie miejsce zajęła drużyna Społecznej Straży Rybackiej w składzie:

  1. Sylwester Michalak
  2. Jak Kocyłowski
  3. Piotr Hanejko

Najniższe stopnie podium przypadło drużynie Koła PZW Nr 1 w Zagórzu w składzie:

  1. Tomasz Batruch
  2. Paweł Mołczan
  3. Łukasz Sokół

Pamiątkowe puchary oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Sanoka, wręczył Burmistrz Tadeusz Pióro, który na ręce prezesa Koła Marcina Górnika przekazał także pamiątkowy grawerton z okazji jubileuszowych dwudziestych już zawodów wędkarskich.

DSC_1047

W słowach skierowanych do wędkarzy podziękował im za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz działalności Koła, ochrony wód, środowiska naturalnego oraz popularyzację i rozwijanie wędkarstwa wśród mieszkańców Sanoka.

DSC_1061

Urząd Miasta Sanoka

znajdznas-pasek