MARGARET PONOWNIE ZAŚPIEWA W SANOKU!
Dodano: 19-06-2015Wkrótce nie lada atrakcja dla miłośników Margaret! W czwartek, 25 czerwca br., o godz. 20.00, artystka wystąpi na Sanockim Rynku.
źródło: Youtube.com
Zaśpiewa swoje największe przeboje takie jak: „Thank You Very Much”, „Tell Me How Are Ya”, czy „Wasted” oraz nowe utwory.
Koncert organizuje Galeria Sanok wspólnie z Urzędem Miasta Sanoka i Powiatem Sanockim. Odbędzie się on w ramach imprezy Noce Kultury Galicyjskiej – Dni Miasta Sanoka.
Przypomnijmy, że Margaret wystąpiła podczas otwarcia Galerii Sanok. Liczna frekwencja przerosła jednak oczekiwania organizatorów i ze względów bezpieczeństwa nie wszyscy fani mieli okazję uczestniczyć w koncercie. Stąd ponowne zaproszenie dla artystki, która cieszy się tak ogromną sympatią.
Zapraszamy na koncert! Sanocki Rynek, 25 czerwca br., godz. 20.00!
Galeria Sanok, Urząd Miasta Sanoka i Powiat Sanocki.







