• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Młodzież u burmistrza

Dodano: 10-06-2019

Delegacja młodzieży odwiedziła burmistrza Tomasza Matuszewskiego, by podziękować za wyjazd do Reinheim. Uczniowie sanockich szkół prezentowali w mieście partnerskim swoje umiejętności językowe oraz talenty wokalne i taneczne, wprawiając w zachwyt gospodarzy.

Burmistrz Tomasz Matuszewski odwzajemnił podziękowania, podkreślając, że delegacja młodzieży wspaniale reprezentowała Sanok w Reinheim. Podziękował opiekunom, wychowawcom i dyrektorom szkół za współpracę i przygotowanie atrakcyjnego programu.

Uczniowie zadeklarowali swoje uczestnictwo w obchodach 25-lecia partnerstwa z Reinheim, które zaplanowano w Sanoku w dniach 5 – 7 lipca. Będą jako wolontariusze opiekować się gośćmi i towarzyszyć im podczas zwiedzania miasta.

Tymczasem przypomnijmy raz jeszcze, jak młodzi Sanoczanie podbijali serca mieszkańców Reinheim.