„Narodowe czytanie” również w Sanoku
Dodano: 03-09-2016W poniedziałek, 5 września w zielonej czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się lokalna odsłona „Narodowego czytania”. Czytanie wyłonionej w internetowym głosowaniu powieści „Quo Vadis” rozpocznie się o godzinie 11.00. W wydarzeniu tym udział wezmą: burmistrz miasta, dyrektor MBP, dyrektorzy miejskich szkół, komendanci policji i straży pożarnej. Serdecznie zapraszamy!
Więcej o projekcie „Narodowego czytania” przeczytają Państwo na stronie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.








