• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Nie żyje Tadeusz Pióro

Dodano: 21-04-2020

Ze smutkiem odebraliśmy informację o śmierci Tadeusza Pióry, doświadczonego samorządowca, odznaczonego Złotym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W latach 2014 -2018 Tadeusz Pióro pełnił funkcję burmistrza miasta Sanoka, wcześniej był członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego. W latach 90. był zastępcą dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sanoku. Pełnił też funkcję dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie, będąc równolegle Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym. Pod koniec ubiegłego roku został p.o. dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, miał 63 lata. Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.

Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Romaniak
Burmistrz Miasta Sanoka  Tomasz Matuszewski
Pracownicy Urzędu Miasta