• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Niepełnosprawni rywalizują na Arenie

Dodano: 25-04-2017

Burmistrz Miasta Sanoka oraz Caritas Archidiecezji Przemyskiej zapraszają na II Wojewódzką Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych – Sanok 2017. Olimpiada, która skierowana jest przede wszystkim do osób niepełnosprawnych intelektualnie odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. (czwartek) w hali widowiskowo – sportowej Arena Sanok. Uczestniczyć w niej będzie blisko 100 placówek dla osób niepełnosprawnych z całego województwa podkarpackiego. Ponad 600 uczestników rywalizować będzie w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych. Jest to już druga edycja tej imprezy o tak dużym zasięgu na Podkarpaciu. Zachęcamy do kibicowania. Początek o godzinie 9.45

Olimpiada Niepełnosprawnych 2017

Urząd Miasta Sanoka

znajdznas-pasek