Oficjalne wręczenie promes z Funduszu Dróg Samorządowych
Dodano: 02-10-20192 października br. zastępca Burmistrza Miasta Sanoka Grzegorz Kornecki w sali gobelinowej Muzeum Historycznego otrzymał z rąk Wicewojewody Podkarpackiego Lucyny Podhalicz oraz Krzysztofa Sopla Dyrektora Wydziału Infrastruktury Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego promesę w wysokości 7 349 885 zł z Funduszu Dróg Samorządowych na dofinansowanie dwóch zadań:
budowę łącznika drogowego, pomiędzy obwodnicą Sanoka w ciągu drogi krajowej DK 28 Zator-Medyka a drogą gminną Nr G117160R ul. Łany wraz z infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniami budowlanymi oraz przebudowę dróg gminnych nr G117035R (ul. Pomorska), G117036R (ul. 1000-lecia) w Sanoku. Uroczyste wręczenie promes odbyło się w Sanoku, ponieważ to właśnie gminy Miasta Sanoka, Tyrawy Wołoskiej oraz Zagórza, a także powiat sanocki otrzymały rekordowe dofinansowanie w łącznej kwocie 23 079 323 zł. Mamy nadzieję, że poczynione inwestycje drogowe przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na drogach oraz ułatwią poruszanie się w naszym mieście.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.







