Ogólnopolskie Forum Samorządów
Dodano: 23-02-2019W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym „G2A Arena” w Jasionce trwa Ogólnopolskie Forum Samorządów. Uczestniczy w nim Burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski. Forum gromadzi wielu znamienitych prelegentów a jego program świetnie wpisuje się w tematykę obejmującą działania wpływające na zarządzenie naszego Miasta. Podczas forum można usłyszeć o wskazówkach właściwego przygotowania do nowej perspektywy finansowej, wsparciu przedsiębiorczości przez samorządy a także o programie „Dostępność plus” będącym szansą dla wspólnot samorządowych
Patronat nad tym wydarzeniem objął Prezes Racy Ministrów Mateusz Morawiecki. Jest to już trzecia edycja Ogólnopolskiego Forum Samorządów. Forum jest niezwykłą okazją do rozmów odnoszących się do zagadnień związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego w Polsce, ale także cenną płaszczyzną wymiany informacji i doświadczeń.
źródło: własne/forumsamorzadow.pl











