Sanok zaopatrzy Brzozów w wodę
Dodano: 15-11-201915 listopada br. burmistrz miasta Sanoka Tomasz Matuszewski podpisał porozumienie międzygminne z burmistrzem Brzozowa Szymonem Stapińskim. Przedmiotem umowy było powierzenie gminie Miasta Sanoka zadania polegającego na zaopatrywaniu w wodę, na zasadach rozliczeń dostaw hurtowych wody do uzgodnionej pomiędzy stronami lokalizacji, na granicy gminy Sanok i gminy Brzozów.
Umowa obowiązuje do 31.12.2029 r. Cena jednostkowa 1m3 dostarczonej hurtowo wody zostanie ustalona w drodze negocjacji pomiędzy spółkami komunalnymi obu gmin. Stosowna uchwała ws. podjęcia współpracy (Nr XVII/110/19) została uchwalona przez Radę Miasta Sanoka dn. 26 września br. i Radę Miejską w Brzozowie (XVI/125/2019) dn. 30 września br. Porozumienie jest korzystne tak dla sanoczan jak i brzozowian. Brzozów boryka się z problemami z dostarczaniem wody, zaś Sanok ma możliwości dostarczania jej do większej liczby odbiorców, co dodatkowo wpłynie na obniżenie kosztów dostawy.


Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.







