• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Spotkanie mieszkańców dzielnicy Błonie z Burmistrzem i Posłem na Sejm RP

Dodano: 25-07-2018

W czwartek, 26 lipca 2018 r. o godzinie 17.00 w Osiedlowym Domu Kultury „Gagatek” przy ul. Kochanowskiego 25 odbędzie się Otwarte Spotkanie Mieszkańców Dzielnicy Błonie z Burmistrzem Miasta Sanoka Tadeuszem Pióro oraz Posłem na Sejm RP Piotrem Uruskim.

Wkrótce odbędą się kolejne spotkania z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Miały one już miejsce w trzech dzielnicach miasta: Dąbrówka, Wójtostwo i Posada. Kolejne zaplanowano w Śródmieściu. Tam spotkanie odbędzie się we wtorek, 31 lipca br. w Klubie Górnika przy ul. Grzegorza.

plakat_blonie

znajdznas-pasek-1024x65