• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Strażnicy miejscy zostali docenieni

Dodano: 07-10-2022
6 października w Sali Herbowej odbyło się spotkanie władz miasta: burmistrza Tomasza Matuszewskiego, skarbnika Bogdana Florka i sekretarza Bogdana Strusia z komendantem i wszystkimi strażnikami zatrudnionymi w Komendzie Straży Miejskiej w Sanoku.

Na wniosek burmistrza miasta wszyscy funkcjonariusze zostali odznaczeni  i awansowali na wyższe stanowiska służbowe. Na ten w pełni zasłużony awans, funkcjonariusze czekali od kilku lat. To dzięki zaangażowaniu i wytężonej pracy strażników udało się przejść obronną ręką przez kolejne fale pandemii. Strażnicy dbają o bezpieczeństwo mieszkańców i porządek we wszystkich dzielnicach na co dzień. Biorą również udział w akcjach ratowniczych, zabezpieczają wydarzenia miejskie i służą pomocą w sytuacjach zagrożenia, a tych nie brakuje ze względu na trwające działania wojenne w pobliżu granicy, czy sytuacje powodziowe. Przed dwoma miesiącami siedziba Straży Miejskiej została przeniesiona do dworca multimodalnego, co wpłynęło na poprawę komfortu pracy funkcjonariuszy, a także dostępności dla mieszkańców. Za wytężoną pracę funkcjonariuszom podziękował komendant Marek Przystasz. Burmistrz wyraził swoje uznanie komendantowi Straży Miejskiej za oddaną służbę i sprawne kierowanie komendą i wraz ze skarbnikiem i sekretarzem złożyli wszystkim funkcjonariuszom życzenia zdrowia, satysfakcji i spełnienia oraz podziękowali za dotychczasowy wysiłek. W imieniu funkcjonariuszy władzom miasta za docenienie ich pracy podziękował komendant Straży Miejskiej.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.