Stypendium naukowe Burmistrza Miasta Sanoka
Dodano: 17-06-2021W roku 2021 po raz drugi w ramach „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży” – uczniowie sanockich szkół podstawowych będą mogli ubiegać się o stypendium naukowe Burmistrza Miasta Sanoka. Stypendium udzielane będzie w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego.O „Stypendium Burmistrza Miasta Sanoka za wyniki w nauce” mogą ubiegać się uczniowie, którzy:
1) na koniec roku szkolnego uzyskają średnią ocen wynoszącą:
– 5.40 w klasach IV-VI
– 5.30 w klasach VII-VIII, lub
2) z egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej uzyskali co najmniej 90% możliwych do zdobycia punktów oraz średnią ocen wynoszącą 4,75.
O „Stypendium Burmistrza Miasta Sanoka za szczególne osiągnięcia w nauce” starać się mogą uczniowie klas IV-VIII, którzy zdobyli tytuł laureata olimpiady lub konkursu przedmiotowego na szczeblu wojewódzkim lub wyższym oraz uczniowie klas I-III, którzy zajęli I miejsce w konkursie wiedzy o zasięgu co najmniej powiatowym.
Wnioski o Stypendium Burmistrza Miasta Sanoka, składać można w Urzędzie Miasta Sanoka w terminie do 31 lipca 2021 r.
Wzór wniosku stypendialnego oraz uchwały Rady Miasta Sanoka w przedmiotowej sprawie dostępne są na stronie BIP-u Urzędu Miasta Sanoka oraz stronach internetowych sanockich szkół podstawowych.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.








