Święto Konstytucji 3 Maja (ZDJĘCIA, WIDEO)
Dodano: 03-05-20193 maja w Sanoku, podobnie jak w innych miastach Polski obchodzono Święto Konstytucji. Uroczystości rozpoczęły się w kościele farnym pw. Przemienienia Pańskiego. Po zakończonej Eucharystii, jej uczestnicy przemaszerowali pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie miała miejsca dalsza część uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i retransmisji fb z uroczystości na Skwerze Niepodległości








