Trójbój siłowy na „Wierchach” (ZDJĘCIA)
Dodano: 19-02-2018W ubiegłą sobotę, 17 lutego br. na zmodernizowanej siłowni na stadionie „Wierchy” w Sanoku sportowcy rywalizowali w Mistrzostwach Sanoka w trójboju siłowym. Zorganizowane przez Miejskie Stowarzyszenie Sportowe „Gryf” mistrzostwa odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióro. Gospodarz miasta oficjalnie otworzy zawody. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Tomasza Sowy.
Urząd Miasta Sanoka
foto: Tomasz Sowa









