• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Uroczyste zakończenie pracy zawodowej

Dodano: 01-04-2015

30 marca 2015 roku Burmistrz Miasta zaprosił na spotkanie Panie, które w ostatnich miesiącach przeszły na emeryturę. Burmistrzowie, skarbnik i sekretarz miasta dziękowali Paniom za wieloletnią pracę dla Sanoka w Urzędzie Miasta.

W Urzędzie Miasta gościły cztery osoby: Pani Maria Tutak, która przepracowała w Urzędzie MIasta 18 lat, Pani Lucyna Drwięga i Anna Łakus  po 21 lat, a Pani Małgorzata Miśków 37 lat.

Dziękując za lata pracy, byłe pracownice usłyszały życzenia należytego, spokojnego wypoczynku i zdrowia. Panie usłyszały także życzenia wytrwania w twórczej energii, gdyż bez wątpienia przejście na emeryturę nie zmniejszy ich aktywności.

IMG_3234

  IMG_3249