Wolontariusze docenieni
Dodano: 07-12-20175 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku zorganizowano uroczystość podsumowującą kolejny rok działalności Powiatowego Centrum Wolontariatu. Podczas jej trwania głos zabrała Maria Pospolitak, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 a zarazem gospodarz tegorocznego Dnia Wolontariusza oraz Czesława Kurasz, prezes Powiatowego Centrum Wolontariatu. Wśród zaproszonych gości, obecny był burmistrz Tadeusz Pióro, który w swoim wystąpieniu podziękował wolontariuszom za pracę jaką wykonują na rzecz drugiego człowieka. Podczas gali zaprezentowano również dorobek Szkolnego Koła Wolontariatu ZS1 w Sanoku. Rozstrzygnięto także konkurs „Wolontariusz Roku”. Na zakończenie odbył się pokaz artystyczny. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Więcej zdjęć na profilu Facebook Urzędu Miasta Sanoka (kliknij)








