Zakończenie pracy zawodowej
Dodano: 29-12-201529 grudnia 2015 roku w Urzędzie Miasta Sanoka odbyła się uroczystość pożegnania przechodzącej na emeryturę Pani Jadwigi Koncewicz, radcy prawnego, która przepracowała w sanockim magistracie 25 lat.
W uroczystościach uczestniczyli: Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, Zastępca Burmistrza Edward Olejko oraz Sekretarz Miasta Waldemar Och. Burmistrz podziękował za dwudziestopięcioletnią pracę zwracając szczególną uwagę na wzorowy przykład postawy pracownika, wiedzę i doświadczenie jakim przez okres swej pracy odznaczała się Pani Jadwiga. Życzył jej również dużo zdrowia, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.







