• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Zakończenie pracy zawodowej

Dodano: 29-12-2015

29 grudnia 2015 roku w Urzędzie Miasta Sanoka odbyła się uroczystość pożegnania przechodzącej na emeryturę Pani Jadwigi Koncewicz, radcy prawnego, która przepracowała w sanockim magistracie 25 lat.

W uroczystościach uczestniczyli: Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, Zastępca Burmistrza Edward Olejko oraz Sekretarz Miasta Waldemar Och. Burmistrz podziękował za dwudziestopięcioletnią pracę zwracając szczególną uwagę na wzorowy przykład postawy pracownika, wiedzę i doświadczenie jakim przez okres swej pracy odznaczała się Pani Jadwiga. Życzył jej również dużo zdrowia, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.