Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka w podnoszeniu ciężarów
Dodano: 01-10-2015W dniu 26.09.2016 w „siłowni” stadionu „Wierchy” w Sanoku rozegrano zawody o „Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”. Imprezę otworzył Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, który życzył zawodnikom udanego występu i jak najlepszych wyników.
W rywalizacji uczestniczyło 11 zawodniczek i zawodników z klubów: MLKS „Lechia” Sędziszów, GOK Rymanów i MSS „Gryf” Sanok. W punktacji Sinclaira wśród dziewcząt zwyciężyła Marlena Kopeć (GOK Rymanów) z wynikiem 111,3 pkt.
Wyniki wśród chłopców:
- Filip Drwal („Lechia”) – 235,6 pkt (wicemistrz Europy do 15 lat)
- Patryk Sawulski („Gryf”) – 184,6 pkt
- Damian Felon („Lechia”) – 175,5 pkt
Organizatorem zawodów było Miejskie Stowarzyszenie Sportowe „GRYF” Sanok.











