• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka w podnoszeniu ciężarów

Dodano: 01-10-2015

W dniu 26.09.2016 w „siłowni” stadionu „Wierchy” w Sanoku rozegrano zawody o „Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”. Imprezę otworzył Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, który życzył zawodnikom udanego występu i jak najlepszych wyników.

W rywalizacji uczestniczyło 11 zawodniczek i zawodników z klubów: MLKS „Lechia” Sędziszów, GOK Rymanów i MSS „Gryf” Sanok. W punktacji Sinclaira wśród dziewcząt zwyciężyła Marlena Kopeć (GOK Rymanów) z wynikiem 111,3 pkt.

Wyniki wśród chłopców:

  1. Filip Drwal („Lechia”) – 235,6 pkt (wicemistrz Europy do 15 lat)
  2. Patryk Sawulski („Gryf”) – 184,6 pkt
  3. Damian Felon („Lechia”) – 175,5 pkt

Organizatorem zawodów było Miejskie Stowarzyszenie Sportowe „GRYF” Sanok.

 

WP_20150926_037 WP_20150926_048 WP_20150926_050 WP_20150926_053