Zawody w podnoszeniu ciężarów o puchar Burmistrza Miasta Sanoka zakończone
Dodano: 13-11-2017W niedzielę, 12 listopada na stadionie „Wierchy” odbyły się zawody w podnoszeniu ciężarów o puchar Burmistrza Miasta Sanoka. Zwycięzcami zostali: Łucja Zajdel z Lechii Sędziszów oraz Patryk Sawulski z Gryf Sanok. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Tomasza Sowy.
foto: Tomasz Sowa
źródło: MOSiR Sanok








