Złoty Jubileusz Małżeństwa
Dodano: 10-08-2015Jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzili Państwo Małgorzata i Zdzisław Hajnus. Z rąk Burmistrza otrzymali Medal Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.Uroczystość wręczenia medalu odbyła się w Urzędzie Miasta. Jubilaci otrzymali od Burmistrza także okolicznościowy list gratulacyjny i kwiaty. Składając gratulacje Burmistrz powiedział m.in.: „Od dnia zawarcia związku małżeńskiego wiedli Państwo, Drodzy Jubilaci, wspólne życie, pokonując wszelkie trudności narzucone przez los, aby doczekać Złotego Jubileuszu. Jestem głęboko przekonany, że swoim małżeńskim życiem w pełni dowiedli Państwo, że ten Medal trafia w najbardziej godne ręce.”










