Życzenia z okazji Dnia Dziecka Dodano: 01-06-2018 Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzę dużo radości, szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w szkole, a także beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu 🙂 Tadeusz Pióro Burmistrz Miasta Sanoka